logoĀtrie kredīti ar negatīvu kredītvēsturi!

Bez-ķīlas ātros naudas aizdevumus mūsdienās vairs gandrīz nav iespējams saņemt ar negatīvu kredītvēsturi, un šāda situācija ir radusies, gan valdības iejaukšanās pēc, gan arī pēc pašu kreditoru atziņas , ka ar šāda veida nemaksātājiem naudu pelnīt ir pagrūti, un parasti nesamaksāto naudu atgūt ir grūti un ir jāiesaista parādu piedzinēji, kas prasa vairāk patērētu laiku un darbu. Tajā pašā laikā ja jums ir slikta kredītvēsture jums pastāv maza iespēja saņemt kredītu no kāda ātro kredītu aizdevēja, kurš varbūt izvērtējot jūsu situāciju redz, ka pašlaik jums ir patstāvīgi ienākumi un izsniegs jums kredītu ar lielākiem procentu maksājumiem, tādā veidā garantējot sev to, ka jūs būsit šim kreditoram izdevīgs un peļņu nesošs klients.

Sakārtot pēc »
Saņemšanas laiks Pirmais
bez %
Pirmais
kredīts
Maksimālā summa Vecuma ierobežojums LAFPA biedrs?* Darba laiks
10 min
Saņemt aizdevumu

Nē 1000 – 15000 € 15000 €
18 – 75 Darbadienas laiks  09:00 – 18:00
Darba laiks brīvdienās  Brīvs
Nordcard Atsauksmes 15 min
Saņemt aizdevumu

Jā 100 – 3000 € 3000 €
18 – 75 Darbadienas laiks  09:00 – 19:00
Darba laiks brīvdienās  Brīvs
* “Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas” biedrs.

Bet, ja neviens no bez ķīlas ātro kredītu devējiem jums nav gatavs izsniegt naudas aizdevumu, tad vienmēr pastāv risinājums aizņemties dodot pretī kādu ķīlu. Šādiem aizdevumiem parasti nav nepieciešams izvērtēt  kedītņēmēja finansiālo stāvokli, jo kredīta pamatsumma tiek nosegta ar kustamo vai nekustamo īpašumu, un šādā situācijā kredīta izsniedzējs nekad nepaliks zaudētājs. Šāda veida kredīti ir cilvēkiem daudz plašāk zināmi, nekā bez ķīlas un bez procentu ātrie naudas aizdevumi, kādus mūsdienās iespējams iegūt.

Atgriežoties vēl pie ātrajiem kredītiem bez ķīlas, jāsaka, ka jums būs jāizmēģina visi pieejamie kreditori, ja gribēsit pabaudīt, vai tiešām jums kredītu nepiešķirs, jo mēs esam redzējuši neskaitāmus gadījumus, kad cilvēks ar sliktu kredītvēsturi izmēģina vienu kreditoru, otru kreditoru un ar trešo vai ceturto mēģinājumu šis kredīts tomēr tiek piešķirts, bet ir bijuši arī gadījumi, kad neviens no aizdevējiem kredītu nepiešķir. Manuprāt šādas situācijas var izskaidrot ar katras kredītiestādes noteiktajiem kritērijiem, un varbūt vienai kredītiestādei ir uzlikts kritērijs, ka drīkst piešķirt kredītu personai, kas ir slikto kreditoru sarakstā, bet saņem pietiekoši lielus ikmēneša ieņēmumus, lai spētu šo aizdevumu nosegt. Var būt arī variants, kad kreditors piešķir šos kredītus ar sliktu kredītvēsturi, ja naudas ņēmējam visas saistības ar citām kredītiestādēm ir nomaksātas, bet viņa vārds vēl jo projām uzrādās slikto kredītu ņēmēju sarakstā, kur tas uzturas vairākus gadus.

Kā notiek iekļaušana slikto kreditoru sarakstā?

Sliktu kredītvēsturi jūs varat iegūt, ja jūs nesat nokārtojis kādas parādsaistības līdz tādam līmenim, kad līgumā tiek iesaistīti aprādu piedzinēji, un par iekļaušanu šajā melnajā sarakstā parasti jūs tiekat brīdināts ar ierakstītu vēstuli, kas tiek nosūtīta uz jūsu deklarēto dzīvesvietu. Ja jūs šādu vēstuli nesat saņēmis, bet pagātnē ir bijušas problēmas ar kredītu atmaksu, varbūt jūs nemaz nesat šajā melnajā sarakstā un jūsu bailes par  redīta nesaņemšanu ir nepamatotas. Šādos gadījumos es noteikti ieteiktu izmēģināt savu veiksmi un pieteikt ātro kredītu, ja šī nauda patiešām ir vajadzīga.

Pēdējo reizi atjaunots:

Informācija par kredītiem ar negatīvu kredītvēsturi