logoAuto kredīts – tiec pie transporta dienas laikā !

Kas ir auto kredīts, jeb kredīts pret auto ķīlu? Auto kredīts jeb ātrais aizdevums pret automašīnas ķīlu ir kredīts , kuru iespējams iegūt ieķīlājot savu automašīnu. Šis ir NeBanku kredītiestāžu piedāvāts pakalpojums, kurā automašīnu īpašnieki, var iegūt ātru naudu, ieķīlājot savu spēkratu. Šis aizņēmuma veids bieži tiek jaukts ar auto kredītu, kuru jūs varat saņemt lai iegūtu jaunu automašīnu un maksātu par tās iegādi. Bet kā jau minēju pašā sākuma, šajā formā auto kredīts nozīmē to, ka jums ir iespēja iegūt ātru naudu, un, kā garantiju tai dot savu automašīnu, bet labākais šajā darījumā ir tas, ka jūs varat turpināt braukt ar savu auto, neskatoties uz to , ka tas ir nodots, kā garantija, par jūsu kredīta atmaksu.

Sakārtot pēc »
Pieteikuma izskatīšanaJebkurš
transports
Maksimālā
summa
Mēneša %
likme
Max no
vērtības
Nepieciešama TA*Darba laiks

30 min
Saņemt aizdevumu
50000 €
Sākot no 2% gadā 100% Darbadienas laiks  09:00 – 18:00 Darba laiks brīvdienās  Brīvs

Altero Atsauksmes
15 min
Saņemt aizdevumu
25000 €
7% 100% Darbadienas laiks  09:00 – 23:00 Darba laiks brīvdienās  10:00 – 17:00
* Ieķīlat automašinu vai kādu citu transporta līdzekli tikai tad, ja tam ir aktīva (izieta) tehniskā apskate (TA).

Kāpēc auto kredīts ir labāks par cita tipa naudas aizdevumiem?

Auto kredīts ir iespēja jebkurā laikā iegūt naudas summu, kas ir līdz pat 90 % no jūsu auto vērtības un tāpēc, šī summa var būt daudz lielāka, nekā internetā pieejamie ātrie kredīti vai SMS kredīti. Tas ir izdevīgs, jo ieķīlājot jūsu automašīnu jūs dodat garantiju kredītiestādei, ka viņi šo aizdoto naudu atgūs jebkurā gadījumā, un tāpēc šīs iestādes var atļauties izsniegt naudu ar mazākiem procentu maksājumiem, ja salīdzinām ar kredītiem, kurus izsniedz bez mantiskas ķīlas. Šis aizdevuma veids dod iespēju aizņemties naudu nedodoties uz banku, un nekārtojot garus un bezjēdzīgas papīru kalnus, pēc kuru nokārtošanas jums vēl ir jāgaida vairākas dienas ,lidz iegūsit atbildi no bankas. Auto kredita sniedzēji dod iespēju jums iegūt šo aizdevumu vienas dienas laikā, atrodoties jūsu mājoklī caur interneta starpniecību, vai dodoties uz kādu no šo kredītiestāžu filiālēm.

Šis ir aizdevuma veids ir tas kuru vēl joprojām var iegūt no 18 gadu vecuma, ja uz jūsu vārda jau ir reģistrēta automašīna, jo šo aizdevumu izsniedzēji neskatās jūsu vecumu, vai kredītvēsturi un tas, kas viņiem interesē ir jūsu automašīna, jo šis spēkrats ir galvenā garantija, ka šie kreditori saņems savu aizdoto naudu atpakaļ.

Konkrētāk nauda pret auto ir izdevīga tieši šādu iemeslu dēļ:

 • Var būt slikta kredītvēsture – tas nozīmē, ka jums var būt jau neapmaksāti kredīti, vai jūsu kredīt-ņemšanas vēsturē var uzrādīties kredīti kurus jums bija grūtības nomaksāt.
 • Zemāki procenti – tāpēc, ka jūs dodat savu automašīnu, kā ķīlu šī aizdevuma saņemšanai, kredītiestādes var piedāvāt zemākus procentus, jo viņi uzņemas mazāku risku.
 • Jūs varat turpināt braukt ar ieķīlāto autombīli – Tas, ka jūsu automašīna ir ieķīlāta nenozīmē, ka jums tā jāatdod kreditoram, un jūs varat turpināt ar to braukt, katru mēnesi atmaksājot summu, par kuru vienojāties noslēdzot aizdevuma līgumu.
 • Var aizņemties summu lidz 15000 LS – NeBanku kredītiestādes Auto kredītiem izsniedz pat līdz 15000 Latu lielu kredītu, jo viņas uzņemas mazāku risku, ka šo naudu neatgūs, un tāpēc var atļauties izsniegt tik lielas summas.
 • Aizdevums līdz pat 90 % no jūsu auto vērtības – Auto kredītu izsniedzēji var nodrošināt jums aizņēmumu līdz pat 90 % no jūsu automašīnas vērtības, kas ir ļoti dāsns piedāvājums!
 • Jūs varat iegūt šo kredītu uz laiku līdz 60 mēnešiem jeb 5 gadiem – tāpēc, ka summas kuras, var iegūt ieķīlājot automašīnu var sasniegt 150000 latu, šo kredītu neprasa atmaksāt 30 dienu laikā, un šis atmaksas termiņš var sasniegt pat 1800 dienu, jeb 60 mēnešu, kam būtu jābūt pietiekoši lai nosegtu jebkuru summu, ko esat aizņēmies.

Kādi nosacījumi ir Auto kredīta saņemšanai?

Lai jūs varētu saņemt aizdevumu pret jūsu auto ķīlu, jums ir jāatbilst šādiem nosacījumiem, kurus nosaka pašas kredītiestādes:

 • Jums jābūt Pilntiesīgam Latvijas Valsts iedzīvotājam
 • Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam
 • Jums ir jābūt pilntiesīgam automašīnas īpašniekam (autombīlim, kuru vēlaties ieķīlāt jābūt reģistrētam uz jūsu vārda)
 • Jums nepieciešami 21.01 LS – 21 Ls CSDD dokumentu noformēšanas nodeva un 0.01 LS par kredīta apstiprināšanu
 • Automašīnai jābūt jaunākai par 20 gadiem
 • Automašīnai jābūt izietai Tehniskajai apskatei
 • Automašīnai jābūt apdrošinātai ar OCTA
 • ja vēlaties saņemt naudu lielāku par 3500 LS jābūt arī KASKO apdrošināšanai
 • Automašīnai nedrīkst būt vēl nenomaksāts līzings

Atšķirībā no konkurētā aizdevēja šie nosacījumi var mazliet pamainīties, bet lielos vilcienos, šie arī ir tie nosacījumi, kurus jums jāizpilda, vai jāatbilst tiem, lai būtu iespējams saņemt šo izdevīgo kredītu.

Kā notiek auto kredīta saņemšana?

Lai saņemtu aizdevumu pret auto ķīlu tev būs nepieciešams zvanīt vai doties uz kādu no auto kredītu sniedzošo uzņēmumu filiālēm, vai apmeklēt tīmekļa vietni kādai no augstāk minētajām kreditēšanas iestādēm. Jums būs nepieciešama pase vai eID personu apliecinošais dokuments.

Ja esat izvēlējies pieteikt auto kredītu ar interneta palīdzību, šī kredīta iegūšana parasti notiek šādi:

 1. Jādodas uz kredītiestādes mājas-lapu un jāizvēlas naudas summa, kas jums vajadzīga un jāaizpilda dati par sevi un savu automašīnu
 2. Kredītiestāde izskatīs jūsu pieteikumu un 30 minušu līdz stundas laikā dos jums atbildi par to vai , jums ir iespējams saņemt kredītu.
 3. Ja esat saņēmis pozitīvu atbildi, jums jāparaksta līgums elektroniski, vai jādodas uz kādu no uzņēmuma filiālēm lai parakstītu līgumu personīgi.
 4. Pēc līguma parakstīšanas kredītiestāde ar kurjerpasta palīdzību nosūtīs uz CSDD dokumentus ar pilnvaru par to, ka jūsu automašīna tiek piesaistīta, kā nodrošinājums kredītam
 5. Jums jādodas uz CSDD un jāparaksta šī pilnvara, kas jums izmaksās 21 LS, kas ir Valsts noteiktā nodeva par šāda veida dokumentu noformēšanu
 6. Pēc jūsu paraksta saņemšanas CSDD darbinieki ievadīs šo dokumentu tiešsaistes sistēmā, un kreditors savā CSDD kontā saņems apstiprinājumu par dokumentu parakstīšanu
 7. Pēc apstiprinājuma saņemšanas uzņēmums uzreiz nosūtīs līgumā norunāto naudas summu uz jūsu bankas kontu un tu varēsi turpināt braukt ar savu automašīnu lēnām atmaksājot šo aizdevumu.

 

Kā redzat iegūtnaudu ir viegli, ātri un tas tiek darīt bez liekiem riskiem no jūsu vai kreditoru puses, kas ļauj viņiem samazināt procentus, bet jums saņemt naudu ar sliktu kredītvēsturi vai bez patstāvīgiem ieņēmumiem. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to kā katra kredītiestāde konkrēti noformē šos auto kredītus, vai kādi ir to nosacījumi dodieties uz kādu no šo iestāžu tīmekļa vietnēm, kuras atrodamas augstāk esošajā tabulā!