logoSMS kredīts

SMS Credit, MiniCredit vai kāds cits? Izvēlies!

SMS jeb kredīts, kuru iespējams saņemt ar īsziņas palīdzību ir kredīta iegūšanas forma, kurā debitors jeb kredīta ņēmējs var iegūt aizdevumu nosūtot īsziņu uz kredītiestādes norādītu numuru. Šajā īsziņā tiek ievadīti noteikti formatējuma dati par naudas summu un pēc tam kredītiestāde apstrādā tos un izlemj par kredīta piešķiršanu.

Sakārtot pēc »
Saņemšanas laiks Pirmais
bez %
Pirmais
kredīts
Maksimālā summa Vecuma ierobežojums LAFPA biedrs?* Darba laiks
Vivus Atsauksmes 5 min
Saņemt aizdevumu

Nē 50 – 1500 € 1500 €
20 – 75 Darbadienas laiks  07:00 – 23:00
Darba laiks brīvdienās  07:00 – 23:00
SMScredit Atsauksmes 10 min
Saņemt aizdevumu

Jā 5 – 300 € 425 €
20 – 75 Darbadienas laiks  07:00 – 23:00
Darba laiks brīvdienās  07:00 – 23:00
* “Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas” biedrs.

 • Kas ir SMS kredīts?

  SMS kredīts ir iespējams visvieglākais veids, kā iegūt īstermiņa aizņēmumu, no jebkuras vietas , kur jūsu telefonam ir tīkla pārklājums. Šis kredīts īsziņas attālumā ir ļoti noderīgs gadījumos, kad steidzami nepieciešama nauda nelaimes gadījumos, vai kāda steidzama pirkums veikšanai, un atkarībā no bankas, kurā jums ir konts, šo naudu varat iegūt dažu minušu laikā.

 • Kā notiek naudas iegūšana?

  Pēc nosaukuma varētu likties, ka kredīta iegūšanai ir nepieciešams tikai mobilais telefons, ar kura palīdzību nosūtot īsziņu tiks iegūts kredīts, bet gluži tā gan nav un šis scenārijs ir patiess tikai tad, ja pirms tam esat jau reģistrējies izvēlētās aizdevēj-iestādes mājas lapā , jo šī reģistrācija vienmēr notiek online vidē, un bez interneta pieslēguma diemžēl iegūt iespēju vēlāk pieteikt kredītu ar SMS palīdzību nav iespējams.

  Būtībā, lai iegūtu iespēju iegūt ātru naudu ar īsziņas palīdzību jums būs nepieciešams:

  1. Reģistrēties kādā no augstākminētajām kredītiestādēm un aktivizēt savu bankas kontu nosūtot aktivizācijas maksu, pēc kuras būs iespējams uzreiz vai vēlāk aizņemties ar SMS palīdzību.
  2. Reģistrēties kādā no augstāk minētajām kredītiestādēm, saņemt pirmo kredītu un tiklīdz šī nauda ieripos jūsu bankas kontā , jums būs iespējams palielināt šo summu, vai atmaksājot to vēlāk iegūt iespēju saņemt nākamo kredītu citām ārkārtas situācijām.

  Būtībā, ja jums šķiet, ka agri vai vēlu būs nepieciešama papildus īstermiņa nauda, vai vienkārši vēlaties šo drošību, ka nekad nepaliksiet pilnīgi bez naudas, tad jums jādodas uz jūsuprāt labāko Nebanku kredītiestādi un jāreģistrē savs telefona numurs un bankas konts lai pēc tam jebkurā laikā būtu iespējams aizņemties bez interneta pieslēguma nepieciešamības.

  Ja vēlaties uzzināt precīzāk  ,kā tieši notiek katras kredītiestādes SMS kredīta iegūšana tad būs jādodas uz tās tīmekļa vietni un jāveic dziļāka izpēte, bet lielos vilcienos šis process notiek šādi:

  1. Jūs izlemjat, ka jums tagad vai nākotnē ir/ būs nepieciešams kredīts , kuru var iegūt ar īsziņas palīdzību.
  2. Jums jāizvēlas vislabākā kreditēšanas kompānija ar vislabākajiem nosacījumiem, un jādodas uz tās mājas lapu.
  3. Kad esat nonākuši kredītiestādes mājas lapā, jums  jāreģistrē sevi, ievadot visus nepieciešamos datus, kas aprasti sastāv no personas koda, tālruņa numura, paroles un e-pasta adreses.
  4. Pēc reģistrācijas jums tiks nosūtīts reģistrācijas kods uz jūsu izvēlēto mobilā tālruņa numuru, kuru vajadzēs ievadīt mājas lapā, tādējādi apstiprinot reģistrāciju.
  5. Jums būs jānosūta aktivizācijas maksa uz kredītiestādes bankas kontu , tādējādi nododot savu bankas konta numuru un izvairoties no pārpratumiem nepareiza konta ievadē.
  6. Pēc aktivizācijas pārskaitījuma nosūtīšanas kredītiestāde aptirpinās jūsu bankas kontu un jums nu ir iespēja iegūt savu pirmo kredītu ar SMS palīdzību.
  7. Nu jūs varat iegūt kredītu no jebkuras vietas nosūtot SMS ar pareizi formatētu tekstu, kas aprasti iekļauj naudas summu, jūsu paroli, un atmaksas termiņu.
  8. Kredītiestāde veiks jūsu kredīta pieteikuma apstrādi un ja tas tiks apstiprināts, tad naudu saņemsiet savā bankas kontā dažu minušu laikā.

 • Kāpēc izvēlēties SMS kredītus?

  Kredīts kuru var iegūt ātri un jebkurā laikā ir noderīgs daudz un dažādās situācijās , kuru laikā potenciāli varētu ievajadzēties lieku naudu, kuras pēkšņi pietrūkst. SMS kredīts dod iespēju paplašināt savu bankas kontu uz laiku lidz 30 dienām , un ļauj tev saņemt dažādas preces un pakalpojumus par akcijām, kas ir pieejamas tieši brīdī kad jūs tās vēlaties iegādāties.

  Saņemt kredītu ar sms palīdzību ir tikpat vienkārši, kā nospiežot pogu maģiski palielināt savu bankas konta lielumu un atļaut jums darīt lietas, ko esat iecerējis tieši šajā brīdī!. Tieši dēļ šīs vieglās pieejas SMS kredītu izvēlas daudzi ātras kreditēšanas iestāžu klienti.

  Šim aizdevuma veidam protams arī ir tā priekšrocība, ka to var saņemt jebkurā pasaules vietā, kur iespējams nosūtīt SMS, jo tikai vienas sms attālumā ir jūsu iespēja saņemt naudu tieši uz jūsu bankas kontu. Iedomājieties, ja jūs esat devušies ceļojumā uz ārzemēm, bet pēkšņi jums steidzami savajagas naudu lai nokļūtu atpakaļ mājās vai kādu citu iemeslu dēļ. šādā brīdī, visticamāk visvieglākais veids, kā iegūt nepieciešamo naudu ir nosūtot SMS uz kādu no šīm kredītiestādēm, un jūsu kontā dažu minušu laikā parādīsies šī ļoti vajadzīgā nauda!

  Tieši ar šādu darbību veikšanu nodarbojas atrās kreditēšanas iestādes un ja tiešām esi nonācis nelaimē, vai vēlies saņemt šo iespēju palielināt savu bankas kontu jebkurā pasaules malā, tad apskatiet mūsu kredītņēmēju salīdzinājumu un izvēlieties labāko!

Pēdējo reizi atjaunots:

Informācija par SMS kredītiem