logoAr joni tuvojas gada krāšņākie un mīļākie svētki – Ziemassvētki, un mums taču visiem patīk šos svētkus pavadīt ģimenes lokā daloties ar svētku mielastu un apdāvinot viens otru ar interesantām un oriģinālām dāvanām. Dāvanas ir viena no Ziemassvētku stiprākajām tradīcijām un bez tām šie svētki nemaz nav iedomājami. Iedomājieties, kādas būtu Ziemassvētku filmas, ja rīta pēc Ziemassvētku vakara bērniem pamostoties zem eglītes nebūtu noliktas dāvanas vai arī, ja tepat pie mums Latvijā vakarā pie svētku mielasta nebūtu jāskaita Ziemassvētku pantiņi, lai saņemtu šīs dāvanas. Lai gan dāvanas ir svarīgas, tomēr daudziem patreiz nav naudas, lai varētu iegādāties tās priekš visiem saviem radiem un draugiem, jo nupat sākās apkures sezona, un komunālo maksājumu rēķini ir krietni pakāpušies. Tieši tāpēc ātrie kredīti ir topa veidošanas vērti un mēs piedāvājam Top 5 labākos svētku aizdevējus, kas izsniedz aizdevumus visizdevīgāk:

top-5-ziemassvetku-atrie-krediti-2014

Sakārtot pēc »
Saņemšanas laiksPirmais
bez %
Pirmais
kredīts
Maksimālā summaVecuma ierobežojumsAtbildīgs aizdevējs*Saņemt nosūtot SMSDarba laiks
CreditOn atsauksmes
CreditON Atsauksmes
15 min
Saņemt aizdevumu
Jā 5 – 300 € 600 €
20 – 70 Atbildīgs aizdevējs Saņem kredītu nosūtot SMS Darbadienas laiks  08:00 – 22:00 Darba laiks brīvdienās  10:00 – 20:00
Ondo atsauksmes
Ondo Atsauksmes
10 min
Saņemt aizdevumu
Jā 50 – 300 € 425 €
20 – 75 Atbildīgs aizdevējs Saņem kredītu nosūtot SMS Darbadienas laiks  07:00- 23:00
Darba laiks brīvdienās  07:00- 23:00
Vivus atsauksmes
Vivus Atsauksmes
10 min
Saņemt aizdevumu
Nē 50 – 1500 € 1500 €
20 – 75 Atbildīgs aizdevējs Saņem kredītu nosūtot SMS Darbadienas laiks  07:00 – 23:00 Darba laiks brīvdienās  07:00 – 23:00
* Uzņēmumi kuri ievēro “Labās prakses standartu” atbilstoši Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas biedru noteikumiem.

Ondo.lv

ondo-kreditsOndo ir viens no Latvijas jaunākajiem aizdevējiem, kas tirgū tā nopietni ienāca tikai šajā rudenī, bet šis arī ir viens no izdevīgākajiem aizdevējiem, jo Ondo piedāvā jaunajiem klientiem aizņemties līdz pat 300 Eiro uz laiku līdz pat 30 dienām pilnīgi bez procentiem, un aizņemties 300 Eiro mēneša beigās tie paši 300 Eiro arī būs jāatdod. Ondo saviem klientiem piedāvā aizņemties katru dienu no 7:00 līdz 24:00 , bet atkārtotiem aizdevumiem GPL ir 218.9%.

Kredits7

kredits7Kredits7 aizdevēju nu jau var uzskatīt par veterānu Latvijas ātro kredītu tirgū, tomēr tas vēl joprojām saviem jaunajiem klientiem piedāvā bezprocentu kredītu uz laiku līdz pat 30 dienām summā līdz 300 Eiro. Kredits7 uz svētkiem saviem esošajiem klientiem piedāvā aizņemties 70 Eiro uz 14 dienām ar komisijas maksu tikai 4%, bet citām summām un citiem termiņiem GPL ir 219,6%.

*REKLĀMA

CreditOn

creditOn LogoCreditOn aizdevējs ir viens no ātro kredītu Top spēlētājiem un vēl nesen tas piedāvāja dažnedažādākās akcijas, bet pašlaik šis kreditors piedāvā jaunajiem klientiem kredītu līdz 215 Eiro bez komisijas maksa, bet jau esošajiem klientiem tiek piedāvāts kredīts līdz pat 500 Eiro, ar komisijas maksu(GPL) 120% gadā.

Vivus

vivusŠis aizdevējs, kā jau visiem zināms ir Latvijā lielākais ātro kredītu tirgus spēlētājs, bet neskatoties uz to Vivus piedāvā saviem klientiem izdevīgus un ātrus aizdevumus. Tāpat, kā pārējie kreditori šis aizdevējs arī piedāvā jaunajiem klientiem bonusus un tas ir – aizņemoties pirmo reizi 90 dienas nemaksā neko. Jau esošajiem klientiem šis aizdevējs piedāvā aizņemties ar 30% komisiju 30 dienās, jeb 120% aizņmemua likmi, kas ir visai izdevīgi.

Kredits365

latcreditŠis ir mazāk zināms ātro kredītu izsniedzējs, bet neskatoties uz to, tas jaunajiem klientiem piedāvā aizdevumus līdz pat 300 Eiro bez komisijas maksa, bet esošajiem klientiem tiek piedāvāti kredīti līdz pat 500 Eiro ar GPL likmi 81.05% apmērā. Un tas padara šo kreditoru par izdevīgāko šajā svētku sarakstā.

Kā redziet, tad visi šie 5 aizdevēji piedāvā bezprocentu, jeb kredītu bez komisijas maksas, bet jau esošajiem klientiem izdevīgākais būs tieši LatCredit vai arī CreditOn un SMSCredit, kas ieņem dalītu otro vietu. Pirms izvēlaties, pie kura no šiem kreditoriem ņemt aizdevumu, kārtīgi apsveriet, vai jūs spēsit atmaksāt saņemto kredītu un, vai nav citas iespējas, kā tikai ņemt kredītu?

Aizņemieties atbildīgi un priecīgus svētkus!