logoVai zinājāt, ka bezprocentu kredīts ir pieejams šeit?

Bezprocentu kredīts, jeb pirmais kredīts bez maksas ir saņemams pie vairākiem Latvijas aizdevējiem, bet lai noskaidrotu sev visizdevīgāko – aplūko tabulu zemāk.

Sakārtot pēc »
Saņemšanas laiks Pirmais
bez %
Pirmais
kredīts
Maksimālā summa Vecuma ierobežojums LAFPA biedrs?* Darba laiks
Vizia Atsauksmes 15 min
Saņemt aizdevumu

Jā 100 – 3000 € 3000 €
18 – 80 Darbadienas laiks  08:00 – 23:00
Darba laiks brīvdienās  08:00 – 23:00
Bino Atsauksmes 10 min
Saņemt aizdevumu

Jā 50 – 1000 € 1000 €
20 – 75 Darbadienas laiks  07:00 – 23:00
Darba laiks brīvdienās  07:00 – 23:00
Banknote Atsauksmes 15 min
Saņemt aizdevumu

Jā 50 – 5000 € 5000 €
18 – 80 Darbadienas laiks  08:00 – 23:00
Darba laiks brīvdienās  08:00 – 23:00
Ferratum logo Ferratum Atsauksmes 10 min
Saņemt aizdevumu

Jā 10 – 3000 € 3000 €
20 – 70 Darbadienas laiks  08:00 – 20:00
Darba laiks brīvdienās  09:00 – 18:00
SMScredit Atsauksmes 10 min
Saņemt aizdevumu

Jā 5 – 300 € 425 €
20 – 75 Darbadienas laiks  07:00 – 23:00
Darba laiks brīvdienās  07:00 – 23:00
Ondo Atsauksmes 10 min
Saņemt aizdevumu

Jā 50 – 300 € 425 €
20 – 75 Darbadienas laiks  07:00- 23:00
Darba laiks brīvdienās  07:00- 23:00
Nordcard Atsauksmes 15 min
Saņemt aizdevumu

Jā 100 – 3000 € 3000 €
18 – 75 Darbadienas laiks  09:00 – 19:00
Darba laiks brīvdienās  Brīvs
Finea Atsauksmes 15 min
Saņemt aizdevumu

Nē 100 – 10000 € 10000 €
20 – 75 Darbadienas laiks  07:00 – 23:00
Darba laiks brīvdienās  07:00 – 23:00
* “Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas” biedrs.

Kas ir bezprocentu kredīts?

Bezprocentu jeb bezmaksas kredīts ir aizdevuma veids, kurā klientam aizdevējs izsniedz naudas aizdevumu bez ķīlas un bez galvotāja. Šis kreditēšanas veids ir gandrīz pilnībā ekskluzīvs ātrajiem naudas aizdevumiem un gandrīz vienmēr tiek piemērots tikai pirmajam kredītam, ko klients aizņemas pie konkrētā kreditora. Bezprocentu jeb bez maksa kredīts nozīmē to, ka jums, kā pakalpojuma saņēmējam nebūs jāmaksā pilnīgi nekādi procenti un jūs varēsit atmaksāt aizdevējam tieši tikpat naudas, cik aizņēmāties. Parasti šie bez-procentu, jeb bezmaksas aizdevumi tiek piemēroti tikai tad, ja Jūs izpildāt visus uzņēmuma noteikumus, kas attiecas uz kredīta summu, aizņemšanās termiņu, kā arī , to, vai jau esat uzņēmuma klients, vai arī tikai aizņematies pie viņiem pirmo reizi.

Pirmais kredīts bez maksas?

Pirmais kredīts bez maksas ir tieši tas pats pakalpojums, kas bezprocentu kredīts, bet kā jau pēc nosaukuma var saprast, tad šeit kreditors uzreiz nosaka, ka klients var saņemt tikai pirmo aizdevumu bez procentu maksājumiem, bet visi nākamie aizdevumi jau būs ar procentiem. Šādi korekti nodefinējot pakalpojumu, patērētājam uzreiz ir skaidrs, ar ko ir darīšana, un ko tad tas īsti nozīmē!

Bezprocentu kredītu veidi?

Bezprocentu kredītiem būtībā ir tikai viens veids, un ja, pareizi aizpildāt uzņēmuma noteikumus, jums būs kreditoram jāatmaksā tieši tikpat daudz naudas, cik aizņēmāties. Vienīgais veids, ko var izšķirt pie šiem bezprocentu aizdevumiem ir Atdod mazāk nekā aizņēmies, kas ir dažu Latvijas kreditoru akcija, kur jaunajiem klientiem iespējams saņemt naudu un atmaksāt mazāk nekā tika saņemts un tādā veidā nopelnīt naudu paņemot kredītu, bet pēdējā laikā šādas akcijas vairs netiek rīkotas, jo nebanku sektora aizdevēju darbība tiek stingrāk regulēta!

Bezmaksas kredītu lielumi?

Bezmaksas kredīti ir pilnībā atkarīgi no Naudas izsniedzēja, jeb NeBanku kredīt-devēja, un tie var būt variācijās no 5 līdz 300 Eiro, bet kreditoru akcijas bieži mainās un tādējādi arī šīs summas mainās. Tieši šī iemesla dēļ esam sastādījuši augstāk esošo tabulu, jo, mainoties dažādiem nosacījumiem, vēlamies vienmēr sniegt jums visjaunāko informāciju!

Aizņemšanās laiki?

Bezprocentu kredītu laiki, tieši tāpat, kā summas var variēt atkarībā no konkrētās kompānijas, bet pamatā šie laiki ir no līdz 30 dienām un es ieteiktu vienmēr ņemt lielāko pieejamo bezprocentu kredīta laiku, jo, ja jau aizdevums ir par brīvu, labāk paņemt ilgāku laiku, jo, ja pēkšņi esat aizņēmies un nav naudas, ko atdot, tad vismaz būs laiks izdomāt citu stratēģiju.

Kāpēc uzņēmumi piedāvā bezprocentu kredītus?

Starp Latvijas NeBanku kredītu izsniedzējiem pastāv ļoti liela konkurence, kas liek katram uzņēmuma domāt aizvien jaunas un inovatīvas metodes, kā piesaistīt jaunus klientus. Un tieši šādu iemeslu dēļ lielākie tirgus spēlētāji sāka piedāvāt bezmaksas, jeb bezprocentu kredītus jaunajiem klientiem, tādā veidā piesaistot tos un, ceros uz nākotnes peļņu no šī klienta. Ātro kredītu izsniedzēji ar bezprocentu kredītiem piesaista klientus, no kuriem pirmā kredīta saņemšanas reizē kreditors nesaņem neko, bet ja klients ir jau piesaistīts sistēmā, tad ir daudz lielāka varbūtība, kad, ja viņam aptrūksies nauda, tad viņš dosies tieši pie šī kreditora nevis cita, un saņems interneta, vai SMS kredītu. Sākotnēji šie bezprocentu naudas aizdevumi bija tikai dažiem īstermiņa aizdevumu iz-sniedzējiem, bet, tirgum attīstoties un palielinoties konkurencei, aizvien vairāk kreditori sāka piekopt šo praksi un nu jau lielākā daļa kreditoru piedāvā šo pakalpojumu, un ,ja kreditors to nepiedāvā, tam būs daudz grūtāk iegūt jaunus klientus!

Vai bezmaksas tiešām nozīmē bezmaksas?

Īsā atbilde uz šo jautājumu ir – , bet garā atbilde iz mazliet komplicētāka. Bezprocentu, vai bezmaksas aizdevumi patiešām ir par brīvu un jums tiešām būs jāatdod tieši tik daudz naudas, cik aizņēmāties, un vienīgais veids, kā padarīt bezmaksas aizdevumu par maksas ir nesamaksāt to noteiktajā laika intervālā. Ja jūs esat paņēmis / paņēmusi bezprocentu aizdevumu, un nesējat to atmaksāt noteiktajā laikā, tas pārveidosies uz maksas kredītu ar parasto kreditora noteikto procentu likmi, vai arī jums ir jāsamaksā pagarināšanas maksa, kas dos jums mazliet vairāk laika , lai atmaksātu parāda summu! Bet parasti bezmaksas kredītiem pagarināšanas maksu kreditori neatļauj izmantot. Šis viss nozīmē, ka, ja jūs izpildāt visus aizdevēja nosacījumus un patiešām atmaksājat aizņemto naudu laikā, tad šis kredīts būs bez maksas, bet ja nespēsit to izdarīt jums būs papildus izdevumi! Un vēl, ja gribam būt pilnīgi korekti, tad neviens kredīts nav bez maksas, jo reģistrējoties pie kreditora uz tā kontu ir jāaizskaita 1 cents, kā apstiprinājuma nauda, un tas nozīmē, ka tas nav pilnīgi bez maksas!

Kopumā pēc šī raksta, varu secināt, ka bezprocentu kredīti ir patiešām izdevīgi, gan jums, kā klientam, gan arī īstermiņa kredītu izsniedzējiem, jo jūs saņemat aizdevumu pilnīgi par brīvu, bet viņi saņem jaunus klientus, kuri nākotnē iespējams ņems jaunus aizdevumus. Ja jums kādreiz ir vajadzīgs saņemt ātru naudu, es noteikti ietiktu sākt ar bezprocentu iespēju, jo šādi jūs varat saņemt vajadzīgos līdzekļus nemaksājot neko!

Pēdējo reizi atjaunots:

Informācija par bezprocentu kredītiem