mogo.lv
logoIzdevīgāko finanšu darījumu vietne ātro kredītu nozarē https://kredits247.lv atbalsta un ievēro lietotāju datu drošību, aizsardzību un personiskās informācijas aizsardzību. Tekstā turpmāk varat iepazīties ar vietnes privātuma politikas nosacījumiem:

  1. Jebkura no lapas apmeklētājiem iegūtā informācija tiek izmantota tikai un vienīgi kredits247.lv uzturēšanas vajadzībām, kā arī datu analīzei, tā netiek izpausta trešajām personām.
  2. Lai uzlabotu vietnes darbību un analizētu klientu plūsmu un uzvedību lapā tiek izmantota brīvi pieejama tiešsaistes programmatūra Google Analytics. Programma izmanto sīkdatnes, jeb „cepumiņus”, kuri tiek ievietoti jūsu interneta pārlūkā ikreiz kad apmeklējat kādu interneta vietni, tajā skaitā Kredīts247.
  3. Vietnes administrācijai nav administratīvās pieejas un mēs nespējam ietekmēt sīkdatnes, ko izmanto reklāmdevēji mūsu mājas lapā.
  4. Serverī uzkrātā informācija var saturēt apmeklētāja IP adresi. Vietnes administrācijai nav pieejas šai informācijai un tā neļauj identificēt konkrētu lapas lietotāju. Tiesibsargājošās iestādes atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai var pieprasīt informāciju no vietnes serveru uzturētājiem, lai identificētu lietotājus, kuri, iespējams, ir veikuši likumpārkāpumus.
  5. Jums ir tiesības atteikties no sīkdatņu uztsādīšanas Jūsu pārlūkā, šādā gadījumā var tikt apgrūtināta un/vai traucēta vietnes kredits247.lv vai kādas citas mājas lapas funkcionalitāte. Vietnes izmantošana automātiski apliecina Jūsu piekrišanu privātuma politikai.
  6. Lūdzam, ņemt vērā, ka vietnei var būt finansiālas attiecības ar kādu no pakalpojumu sniedzējiem, kas atrodami Kredīts247 interneta vietnē.
  7. Kredīts247 darbojas saskaņā ar Latvijas likumdošanas prasībām attiecībā uz privātuma aizsardzību.
  8. Veicot labojumus privātuma politikā, šī informācija tiks publicēta šājā sadaļā, kā arī citās vietnes lapās, kuras pēc administrācijas domām tiek uzskatītas par piemērotām.
  9. Mēs paturam  tiesības veikt izmaiņas Privātuma politikā jebkurā laikā, publicējot labotos noteikumus mūsu interneta vietnē .
  10. Izmaiņas automātiski stājas spēkā pēc tam, kad tās tikušas publicētas mūsu vietnē.

 

Atpakaļ